Описание
Серията Adventurer 5M е подходяща за начинаещи, индивидуални потребители, семейства,
и образователни институции. Печат само с едно кликване, без усложнени оперативни процедури.
Реализирайте идеите си без усилия.
Напълно автоматично нивелиране с едно кликване, безупречен първи слой. Серията Adventurer 5M
разполага с напълно автоматично изравняване. Той измерва разстоянието и след това изчислява
правилните отмествания. Без инструменти, без ръчно калибриране по Z-ос, като същевременно
гарантира перфектен първи слой.
Диаметър на дюзата: 0,4 мм/0,6 мм/0,8 мм/0,25 мм
Размер на детайла: 220 x 220 x 220 mm
Работна плоча: Гъвкава подвижна PEI стоманена плоча
Други функции: Наблюдение с камера; Напомняне за изчерпване на филамента; Автоматично изключване; Възстановяване на загуба на мощност
Температура на принтиране: 280°C
Скорост: Максимална скорост на движение: 600 mm/s
Екран на дисплея: 4.3 инча
Шум: Ниско ниво на шум: 50dB; Стандартен режим: 55dB
Филамент: *PLA/*PETG (дюза 0.4 мм), ABS/ASA, *TPU/PLA-CF/PETG-CF (дюза 0.6/0.8 мм)
Размер на устройството: 380 x 400 x 453 mm (без държача на макарата)
Софтуер за отпечатване: FlashPrint 5/Orca-Flashforge/Orca Slicer
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Размер детайл | 22 x 22 x 22 cm |
| Макс. скорост на принтиране (mm³/s). | 32 |
| Свързаност. | USB |
| Свързаност. | Wi-Fi |
| Свързаност. | Ethernet |
| Функции. | Принтиране |
| Тип екструдиране. | Директно |
| Тип консуматив | ABS |
| Тип консуматив | PLA |
| Тип консуматив | PLA-CF |
| Тип консуматив | PETG |
| Тип консуматив | PETG-CF |
| Брой печатащи глави | 1 |
| Диаметър на дюзата | 0.25 мм |
| Диаметър на дюзата | 0.4 мм |
| Диаметър на дюзата | 0.6 мм |
| Диаметър на дюзата | 0.8 мм |
| Температура на отпечатване | 280 C |
| Размери | 380 x 400 x 453 mm |










Отзиви
Все още няма отзиви.