Описание
AC1300 Wi-Fi 5 USB адаптер
- Wi-Fi скорости до 400 Mbps (2.4 GHz) или 867 Mbps (5 GHz)
- Поддръжката на двулентов режим ви дава гъвкавост да се свързвате към 2.4 GHz или към по-слабо натоварената и по-бърза 5 GHz честота
- Подобрена Wi-Fi сигурност с най-новото WPA3™ удостоверяване и криптиране
- Поддръжката на MU-MIMO работи с Wi-Fi рутери, които също поддържат MU-MIMO, за увеличаване на мрежовия капацитет, по-добра скорост и по-ниска латентност
- Компактният дизайн прави адаптера лесен за носене и незабележим при включване в USB порт
- Обратна съвместимост със съществуващи Wi-Fi мрежи
- Автоматична инсталация на компютри с Windows 11/10
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11b/g/n |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 400 Mbps 2.4 GHz / 867 Mbps 5 GHz |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz |
| Честота (GHz). | 5 GHz |
| Антена. | Вградена |
| Интерфейс. | USB 2.0 |
| Сигурност. | WPA;WPA2 WPS |
| Сигурност. | WPA3 |
| Размери (мм) | 193 x 15.7 x 15 mm |










Отзиви
Все още няма отзиви.