Описание
BOYA BY-V2 Безжична микрофонна система за ревер
- Серията BY-V2 е мини 2.4 Ghz безжична микрофонна система, която осигурява висококачествен звук за стрийминг на живо, влогинг, запис на курс и други приложения за записване на звук.
- BY-V2 е съвместим с iOS устройства с Lightning порт, включително и таблети. Има 2 предаватела и 1 приемник.
- Преносимият микрофон за ревер BOYA BY-V2 е снабден с вграден многопосочен микрофон и устойчива на пръскане гъба против вятъра, подобряваща качеството на записа.
- Ултракомпактен МИНИ РАЗМЕР. Безжичният обхват е до 164 фута/50 м
- С иновативна технология за намаляване на шума, той може да блокира околните шумове от околната среда, за да ви осигури качествен звук.
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип микрофон | Динамичен |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Lightning |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 20Hz-18kHz |
| Чувствителност | -42 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Тип батерия | 95mAh |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Размер | 43.92×23.5×9.3mm |
| Цвят | Черен |












Отзиви
Все още няма отзиви.