Описание
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Марка лаптоп | Dell |
| Напрежение (V) | 11.4 V |
| Капацитет (mAh) | 4605 mAh |
| Химически състав | Lithium-Polymer |
| Брой клетки | 9 |
| Цвят | Черен |
Item No.: CS-MSL760NB Type: Li-Polymer Capacity: 4600mAh / 52.44Wh Voltage: 11.4v Color: Black Dimension: 252.70 x 90.00 x 5.80mm EAN Code: 4894128183952 Net Weight: 218.0g / 7.69oz Gross Weight: 478.0g / 16.86oz ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Марка лаптоп Dell Напрежение (V) 11.4 V Капацитет (mAh) 4605 mAh Химически състав Lithium-Polymer Брой клетки 9 Цвят Черен
| Марка лаптоп | Dell |
| Напрежение (V) | 11.4 V |
| Капацитет (mAh) | 4605 mAh |
| Химически състав | Lithium-Polymer |
| Брой клетки | 9 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Марка лаптоп | Dell |
| Напрежение (V) | 11.4 V |
| Капацитет (mAh) | 4605 mAh |
| Химически състав | Lithium-Polymer |
| Брой клетки | 9, 9 |
| Цвят | Черен |
| Бранд | CAMERON SINO |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.