Описание
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Съдържание. | Контролер |
| Тип аксесоар. | Stream Deck |
| Платформа | PC |
| Конектори | USB-C |
| Размери | 107 x 78 x 26 mm |
| Цвят. | Бял |
| Технология | 8 x персонализирани LCD клавиша |
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Съдържание. Контролер Тип аксесоар. Stream Deck Платформа PC Конектори USB-C Размери 107 x 78 x 26 mm Цвят. Бял Технология 8 x персонализирани LCD клавиша
| Съдържание. | Контролер |
| Тип аксесоар. | Stream Deck |
| Платформа | PC |
| Конектори | USB-C |
| Размери | 107 x 78 x 26 mm |
| Цвят. | Бял |
| Технология | 8 x персонализирани LCD клавиша |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Съдържание | Контролер |
| Тип аксесоар | Stream Deck |
| Платформа | PC |
| Конектори | USB-C |
| Размери | 107 x 78 x 26 mm |
| Цвят | Бял |
| Технология | 8 x персонализирани LCD клавиша |
| Бранд | Elgato |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.