Описание
ENDORFY Armis 100 Solid – характеристики:
- Stratus 120 PWM Вентилатор
- Вътрешно гнездо 5.25”
- Четец за карти памети
- Предни USB конектори
- Защита срещу неоторизиран достъп
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Вид кутия | Middle Tower |
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 / 140 mm |
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Съвместимост на Радиатори | Зад.Панел: 120mm |
| Съвместимост на Радиатори | Пр.Панел: 120/240mm |
| Височина CPU Охладител | до 165 mm |
| Дължина GPU | до 335 mm |
| Дължина PSU | до 160 mm |
| Размери (mm) | 423 x 200 x 388 mm |
| Гнезда | 1 x 3.5“ |
| Гнезда | 1 x 2.5″ / 3.5″ |
| Гнезда | 4 x 2.5″ |
| Гнезда | 1 x 5.25″ |
| Разширителни слотове | 7 |
| Портове | 2 x USB 3.0 |
| Портове | 1 x SD card reader |
| Портове | 1 x Microphone |
| Портове | 1 x Headphones |
| Цвят | Черен |



















Отзиви
Все още няма отзиви.