Описание
Кутия FSP CMT160 ATX
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Вид кутия | Middle Tower |
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Гнезда | 1 х 5.25“ |
| Брой фиксирани вътрешни гнезда… | 2 x 3.5“ |
| Разширителни слотове | 7 |
| Цвят | Черен |
Кутия FSP CMT160 ATX ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Вид кутия Middle Tower Захранващ блок 0 W Формат дънна платка ATX Формат дънна платка Micro ATX Гнезда 1 х 5.25“ Брой фиксирани вътрешни гнезда… 2 x 3.5“ Разширителни слотове 7 Цвят Черен
Кутия FSP CMT160 ATX
| Вид кутия | Middle Tower |
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Гнезда | 1 х 5.25“ |
| Брой фиксирани вътрешни гнезда… | 2 x 3.5“ |
| Разширителни слотове | 7 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Вид кутия | Middle Tower |
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Гнезда | 1 х 5.25'' |
| Брой фиксирани вътрешни гнезда… | 2 x 3.5'' |
| Разширителни слотове | 7 |
| Цвят | Черен |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.