Описание
- Minimalistic sleek design 26.3L micro form factor chassis
- Side and top panels are designed with steel mesh
- Accommodates M-ATX and ITX motherboard with 4 slots 415mm large GPU
- Supports up to 360 radiator and 10 x 120mm fans
- Supports ATX/SFX/SFX-L and LIAN LI Edge PSU that can be mounted sideways or frontways
- In collaboration with DAN Cases for the case design whereas manufactured and sold by LIAN LI.
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Вид кутия | Micro-ATX Tower |
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 mm |
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вентилатори | Стр.Панел: 3 x 120mm |
| Вентилатори | Дол.Панел: 3 x 120 mm |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел: 280/360 mm |
| Съвместимост на Радиатори | Стр.Панел: 240/280/360 mm |
| Височина CPU Охладител | до 165 mm |
| Дължина GPU | до 414 mm |
| Дължина PSU | до 220 mm |
| Дължина PSU | SFX/SFX-L |
| Размери (mm) | 443 x 194 x 321.5 mm |
| Гнезда | 1 x 3.5“ |
| Гнезда | 3 x 2.5″ |
| Разширителни слотове | 4 |
| Портове | 2 x USB 3.0 |
| Портове | 1 x USB-C |
| Портове | 1 x Microphone |
| Портове | 1 x Headphones |
| Цвят | Бял |















Отзиви
Все още няма отзиви.