Описание
Кутия Lian-Li LANCOOL 216 Mid-Tower, Tempered Glass, Черна
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Вид кутия | Middle Tower |
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Extended ATX |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Включени вентилатори | 3 |
| Съвместимост на Радиатори | Пр.Панел: 240/280/360mm; Гор.Панел: 240/280/360mm; Дол.Панел: 240 mm; |
| Височина CPU Охладител | до 180.5 mm |
| Дължина GPU | до 392 mm |
| Дължина PSU | до 220 mm |
| Размери (mm) | 480.9 x 235 x 491.7 mm |
| Гнезда | Не |
| Брой фиксирани вътрешни гнезда… | 4 x 2.5″ |
| Брой фиксирани вътрешни гнезда… | 2 x 2.5″ + 2 x 3.5″ |
| Разширителни слотове | 7 |
| Цвят | Черен |












Отзиви
Все още няма отзиви.