Описание
Монитор ASUS ProArt PA248QV Professional 24.1″, 16:10, WUXGA (1920 x 1200) IPS, 100% sRGB, 100% Rec.709, Color Accuracy ΔE < 2, Calman Verified, ProArt Preset, ProArt Palette
ProArt Display PA248QV
ProArt Display PA248QV
Несравним цвят. Неограничено творчество.
ProArt Display PA248QV е 24,1-инчов монитор, проектиран да задоволи нуждите на творчески професионалисти, от редактиране на снимки и видео до графичен дизайн. ProArt Display PA248QV е фабрично калибриран и Calman Verified, за да осигури превъзходна точност на цветовете (∆E <2). Той също така осигурява стандартни за индустрията 100% sRGB / 100% Rec. 709 покритие на цветово пространство. С изключителните функции на ASUS, като ProArt Preset и ProArt Palette с шестосеви настройки на цвета, нивото на черното и яркостта, PA248QV улеснява постигането на желания от вас вид бързо, лесно и прецизно.
Размер на панела (инч): 24.1
Съотношение: 16:10
Зона за гледане на дисплея (В x В): 518,4 x 324,0 мм
Повърхност на дисплея: Без отблясъци
Тип подсветка: LED
Тип панел: IPS
Ъгъл на видимост (CR ≧ 10, H/ V): 178 °/ 178 °
Стъпка на пикселите: 0,270 мм
Резолюция: 1920×1200
Цветово пространство (sRGB): 100%
Контрастно съотношение (тип.): 1000: 1
ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR): 100000000: 1
Цветове на дисплея: 16.7M
Време за реакция: 5ms (GTG)
Честота на опресняване (макс.): 75Hz
Flicker-free: Да
LCD ZBD гаранция: Да (3 години)
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Приложение | Професионален |
| Размер на дисплея | 24.1 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | WLED/IPS |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.27 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Специални характеристики | 100% Rec.709 |
| Специални характеристики | Color Accuracy ΔE < 2, Calman Verified, ProArt Preset, ProArt Palette |
| Специални характеристики | ProArt Preset : 9 Modes(sRGB Mode/Rec. 709 Mode/Scenery Mode/Standard Mode/Rapid Rendering/User Mode 1/User Mode 2/Reading Mode/Darkroom Mode) |
| Видео портове | D-Sub |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| USB Портове | 4 x USB 3.0 |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | 90° |
| Накланяне/Tilt | 5° – 35° |
| Размери | 533 x (375 – 505) x 211 мм |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | 90° |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 20 W |
| Цвят | Черен |



















Отзиви
Все още няма отзиви.