Описание
ASUS ProArt Display PA279CV Професионален Монитор – 27-inch, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), 100% sRGB, 100% Rec. 709, Color Accuracy ΔE < 2, Calman Verified, USB-C, ProArt Preset, ProArt Palette, Ергономична стойка
- 27-inch 4K UHD (3840 x 2160) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel
- International color standard 100% sRGB and 100% Rec. 709 wide color gamut
- Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy
- Extensive connectivity including DP over USB-C with 65W Power Delivery, DisplayPort, HDMI, USB hub
- Adaptive-Sync technology (40~60Hz) to animated content with fast action and eliminate screen tearing
- ASUS-exclusive ProArt Preset and ProArt Palette provide numerous adjustable color parameters
- Ergonomic design with +35° ~ -5° tilt, ±45° swivel, ±90° pivot and 150mm height adjustments for a comfortable viewing experience
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Приложение | Професионален |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.155 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5ms(GTG) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Брой цветове | 1073.7M (10bit) |
| Брой цветове | sRGB: 100% |
| Специални характеристики | HDR10 |
| Специални характеристики | Trace Free Technology |
| Специални характеристики | HDCP |
| Специални характеристики | Low Blue Light |
| Специални характеристики | QuickFit |
| Специални характеристики | Color Accuracy: △E< 2 |
| Специални характеристики | ProArt Presets |
| Специални характеристики | Color Temp. Selection(5 modes) |
| Специални характеристики | Color Adjustment : 6-axis adjustment(R,G,B,C,M,Y) |
| Специални характеристики | Gamma adjustment: (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 ) |
| Специални характеристики | ProArt Widget |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| USB Портове | USB-C |
| USB Портове | 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Допълнителни портове | Headphone Jack |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | +90° ~ -90° |
| Накланяне/Tilt | +35° ~ -5° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | +45° ~ -45° |
| Регулиране височина | 0~150mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 614 x (373.5~523.5) x 227.82 mm |
| Консумирана мощност | 32 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Черен |













Отзиви
Все още няма отзиви.