Описание
ROG Strix XG279CNS е 27-инчов Full HD (1920×1080) HDR гейминг монитор, създаден за професионални геймъри и потапящо игрово изживяване. Ето някои от ключовите му характеристики:
- Честота на опресняване: Ултрабърза 380Hz (овърклок) за плавен геймплей.
- Време за реакция: 0.3ms GTG, което минимизира размазването и забавянето.
- Технология на дисплея: ASUS Fast IPS, която позволява течнокристалните елементи да се включват и изключват до четири пъти по-бързо от стандартните IPS панели.
- ELMB-SYNC: Елиминира призрачните изображения и накъсването за по-ясни визуални ефекти.
- ROG Gaming A.I.: AI-базирани функции за подобряване на игровото изживяване.
- Свързаност: DisplayPort™ 1.4, HDMI® 2.1, USB-C® (DP Alt mode) и жак за слушалки.
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Приложение | Gaming |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | Fast IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.311 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 1 ms (GTG) |
| Време за реакция | 0.3ms(min.) |
| Честота на опресняване | 380 Hz |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Специални характеристики | G-SYNC Compatible |
| Специални характеристики | FreeSync Premium |
| Специални характеристики | Trace Free Technology |
| Специални характеристики | GamePlus |
| Специални характеристики | HDCP |
| Специални характеристики | Extreme Low Motion Blur |
| Специални характеристики | Shadow Boost |
| Специални характеристики | DisplayWidget |
| Специални характеристики | Low Blue Light |
| Специални характеристики | VESA Display HDR400 |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | 1 x Displayport 1.4 |
| USB Портове | 1 x USB Type C |
| Допълнителни портове | Headphone Jack |
| Вградени говорители | Не |
| Въртене(портрет)/Pivot | +90° ~ -90° |
| Накланяне/Tilt | +20° ~ -5° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | +45° ~ -45° |
| Регулиране височина | до 120 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 61.41 x 21.88 x 51.03 cm |
| Консумирана мощност | 14.4 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Черен |














Отзиви
Все още няма отзиви.