Описание
Монитор ASUS ZenScreen MB16AHV 15.6″ IPS FHD (1920×1080), 2xUSB Type-C
ZenScreen MB16AHV
- 15.6-inch Full HD portable anti-glare IPS display with an ultraslim and thin design helps you get things done more efficiently when you’re on the go
- Kickstand design prop the monitor up in either portrait or landscape mode easily
- Rich connectivity with two full-function USB-C® ports on either side of the monitor for better cable management, plus mini-HDMI® port
- Standard tripod socket allows the display to be easily mounted for comfortable eye-level viewing
- Proprietary long-lasting antibacterial treatment inhibits the growth of bacteria and fungi on the monitor
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 15.6 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | WLED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.179 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 800:1 |
| Видео портове | Mini HDMI |
| Видео портове | USB-C |
| USB Портове | USB-C |
| Вградени говорители | Не |
| Накланяне/Tilt | +15° ~ +35° |
| Размери | 359.7 x 226.4 x 8 |
| Размери | 358 x 225 x 10 mm |
| Монтиране на стена | Не |
| Консумирана мощност | 5 W |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Сив |












Отзиви
Все още няма отзиви.