Описание
Размер на екрана: 27 inch
Тип панел: IPS
Технология: LED backlight
Резолюция (max.): 1920×1080
Яркост (typ.): 250 nits
Визуален ъгъл (L/R) (CR>=10): 178°/178°
Време за реакция(GtG): 5 ms
Контраст: 1300:1
Честота на опресняване (Hz): 100
Съотношение картина: 16:9
Цветове: 16.7 million color
Вградени говорители: 2Wx2
Свързване: 2 x HDMI (v1.4)
1 x DisplayPort (v1.2)
Технология без трептене: да
Филтър за синя светлина: да
ePaper: да
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Цвят | Черен |
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Ъгъл на видимост | 178°/ 178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1300:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Специални характеристики | Не |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | Не |
| Накланяне/Tilt | -5° ~ +20° |
| Регулиране височина | Не |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 449 x 612 x 182 mm |
| Цвят | Черен |













Отзиви
Все още няма отзиви.