Описание
Памет G.SKILL Flare X5 Black 64GB(2x32GB) DDR5 PC5-48000 5600MHz CL36 F5-5600J3636D32GX2-FX5, 1.25V
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 64 GB |
| Честота (MHz) | 5600 MHz |
| Волтаж | 1.25 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL36 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |










Отзиви
Все още няма отзиви.