Описание
Памет Kingston FURY Beast White 64GB(2x32GB) DDR5 6000MHz CL36 AMD EXPO, KF560C36BWEK2-64
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 64 GB |
| Честота (MHz) | 6000 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL36 |
| Радиатор | Да |
| LED Подсветка | RGB |
| Други | небуферирана non-ECC |









Отзиви
Все още няма отзиви.