Описание
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL16 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Тип памет DDR4 Капацитет 8 GB Честота (MHz) 3200 MHz Волтаж 1.35 V Модули Single channel Латентност CL16 Радиатор Да Други небуферирана non-ECC
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL16 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL16 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.