Описание
Памет Team Group Elite DDR3 – 8GB, 1600 mhz, CL11-11-11-28 1.5V
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR3 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 1600 MHz |
| Волтаж | 1.5 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL11 |
| Радиатор | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |
Памет Team Group Elite DDR3 – 8GB, 1600 mhz, CL11-11-11-28 1.5V ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Тип памет DDR3 Капацитет 8 GB Честота (MHz) 1600 MHz Волтаж 1.5 V Модули Single channel Латентност CL11 Радиатор Не Други небуферирана non-ECC
Памет Team Group Elite DDR3 – 8GB, 1600 mhz, CL11-11-11-28 1.5V
| Тип памет | DDR3 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 1600 MHz |
| Волтаж | 1.5 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL11 |
| Радиатор | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип памет | DDR3 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 1600 MHz |
| Волтаж | 1.5 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL11 |
| Радиатор | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.