Описание
Памет Team Group Elite DDR3L – 8GB, 1600 mhz, CL11-11-11-28 1.35V
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR3L |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота | 1600 MHz |
| Латентност | CL11 |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single Channel |
| Други | Небуферирана |
Памет Team Group Elite DDR3L – 8GB, 1600 mhz, CL11-11-11-28 1.35V ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Тип памет DDR3L Капацитет 8 GB Честота 1600 MHz Латентност CL11 Волтаж 1.35 V Модули Single Channel Други Небуферирана
Памет Team Group Elite DDR3L – 8GB, 1600 mhz, CL11-11-11-28 1.35V
| Тип памет | DDR3L |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота | 1600 MHz |
| Латентност | CL11 |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single Channel |
| Други | Небуферирана |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип памет | DDR3L |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота | 1600 MHz |
| Латентност | CL11 |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | |
| Други | Небуферирана |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.