Описание
Батерии DURACELL OPTIMUM LR03 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 8 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |








Отзиви
Все още няма отзиви.