Описание
* Напрежение: 6V
* Работна температура: -40(o) ~ +60(o)
*
* Брой в блистер:1
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 6 V |
Батерия литиева J 7K67 6V 1PK блистер DURACELL * Напрежение: 6V * Работна температура: -40(o) ~ +60(o) * * Брой в блистер:1 ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Тип аксесоар Батерия За вид устройство Универсален Бранд батерия DURACELL Технология батерия Lithium Химически състав Lithium Волтаж 6 V
* Напрежение: 6V
* Работна температура: -40(o) ~ +60(o)
*
* Брой в блистер:1
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 6 V |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 6 V |
| Бранд | DURACELL |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.