Описание
– Литиева батерия: CR2354
– Напрежение: 3 V
– Капацитет: 560 mAh
– Диаметър: 23 mm
– Височина: 5.4 mm
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | CR2354 |
| Бранд батерия | PANASONIC |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 3 V |
| Капацитет | 560 mAh |
| Размери (мм) | D-23mm:H-5.4mm |








Отзиви
Все още няма отзиви.