Описание
Дънна платка: ASRock B550M Pro4, AM4
Процесор: AMD Ryzen 5 5500GT, 6-Core, 3.6GHz(Up to 4.4GHz), 65W, AM4
Кутия: ENDORFY Ventum 200 Solid – Middle Tower
Захранване: Gigabyte P550SS 550W 80+ Silver
SSD: Team Group MP33, M.2 2280 256GB PCI-e 3.0 x4 NVMe
Памет: Silicon Power XPOWER Zenith 16GB(2x8GB) DDR4 3200MHz
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип система | Настолен компютър |
| Тип процесор | Ryzen 5 |
| Модел процесор | AMD Ryzen 5 5500GT |
| Честота процесор. | 3.6 GHz |
| Кеш на процесор (MB) | 16 |
| Брой ядра | 6 |
| Модел дънна платка | AMD® B550 |
| Тип памет | DDR4 |
| RAM памет | 16 GB |
| Честота памет | 3200 MHz |
| Слотове памет | 4 |
| Поддържан капацитет памет (max) | 64GB |
| Видео чипсет | NVIDIA |
| Модел видео карта | RTX 3050 OC Low Profile 6G |
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет HDD (GB) | 0 GB |
| Капацитет SSD (GB) | 256 GB |
| Оптично устройство DVD+/-RW | Без оптично устройство |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Мишка | не |
| Клавиатура | не |
| Операционна система | Без ОС |
| Кутия | Mid Tower |
| Мощност на захранващ блок (W) | 550W |
| Цвят | Черен |
| Производител процесор | AMD |
| Предназначен за | Home Office |












Отзиви
Все още няма отзиви.