Описание
Памет G.SKILL F4-2400C17S-8GNT, 8GB, DDR4, 2400MHZ, CL17
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 2400 MHz |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL17 |
| Радиатор | Не |
Памет G.SKILL F4-2400C17S-8GNT, 8GB, DDR4, 2400MHZ, CL17 ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Тип памет DDR4 Капацитет 8 GB Честота (MHz) 2400 MHz Волтаж 1.2 V Модули Single channel Латентност CL17 Радиатор Не
Памет G.SKILL F4-2400C17S-8GNT, 8GB, DDR4, 2400MHZ, CL17
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 2400 MHz |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL17 |
| Радиатор | Не |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 2400 MHz |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL17 |
| Радиатор | Не |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.