Описание
Памет G.SKILL Ripjaws V Black 32GB(2x16GB) DDR4 PC4-28800 3600MHz CL16 F4-3600C16D-32GVKC
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 3600 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL16 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |









Отзиви
Все още няма отзиви.