Описание
Памет Kingston FURY Beast Black 64GB(2x32GB) DDR5 PC5-41600 5200MHz CL40 KF552C40BBK2-64
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 64 GB |
| Честота (MHz) | 5200 MHz |
| Волтаж | 1.25 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL40 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |









Отзиви
Все още няма отзиви.