Описание
Памет Kingston FURY Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL40 KF560C36BBE-32
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 6000 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL36 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |
Памет Kingston FURY Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL40 KF560C36BBE-32 ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ Тип памет DDR5 Капацитет 32 GB Честота (MHz) 6000 MHz Волтаж 1.35 V Модули Single channel Латентност CL36 Радиатор Да Други небуферирана non-ECC
Памет Kingston FURY Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL40 KF560C36BBE-32
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 6000 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL36 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 6000 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL36 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Select at least 2 products
to compare
Отзиви
Все още няма отзиви.